JAK TO VŮBEC ZAČALO ? 


Píše se rok 2014 přičemž jsme začali jako dva mladí 19 letý parťáci zamýšlet business plán na tvorbu e-shopu a www stránek se zaměřením po celé ČR. Začátky byly ovšem velmi těžké, nicméně otázkou jednoho roku jsme podepsali smlouvy s jednateli firem, kteří po nás chtěli tvorbu profi-webu včetně údržby a marketingu pro jejich podnikatelské aktivity. Zhruba po dvou letech co se nám začalo velmi dařit, jsme se se zakládajícím parťákem rozhodli jít každý svou cestou a to se nám i též osvědčilo. 

Píše se rok 2017 kdy jsme v daném roce vzali do svého týmu slečnu na pozici marketingu, která se začala starat především o marketing naši menší grafické firmy a navázali jsme spolupráci s paní účetní, která nám do této doby spravuje veškeré účetnictví. 

Píše se rok 2018 následný cíl v tomto roce byl takový, že jsme se rozhodli rozšířit pro výrobu a zhotovení reklamních bannerů což byl velmi úspěšný tah na branku v roce 2018 !


Píše se rok 2019 za každou prací je i nějaká odměna, přičemž při nákupu první tiskárny, řezačky, žehličky atp.. jsme vydělali náš první čistý milion v roce 2019 a od té doby se naše služby a cíle stále zvyšují a rosteme. Zkrátka tomu dáváme to co ostatní grafické firmy nedělají.

Píše se rok 2020 a my jsme se rozhodli z Pardubic přesídlit do Hl. města v ČR - do PRAHY !
Ač jsme se obávali, že zde bude cesta složitá a velmi obtížná i tak jsme do toho šli na plné obrátky. 
Chcete znát výsledek?

V roce 2020 jsme dokázali tržbu 1.000.000 milion korun našeho obratu, což si troufáme říci, že při covid-19 a dalším zpřísnění při pandemii COVID-19 se nám velmi dařilo.

Doufáme, že i Vy budete našim Klientem, i kdyby jste potřebovali pouze grafický návrh - rádi ho pro Vás zpracujeme!

Těšíme se na spolupráci v roce 2021, PREZENTUJSE.EU !