REFERENCE

"Na doporučení jsem kontaktoval za naši společnost tuto firmu, která nám zpracovala nové webové stránky a to od šablony webu, loga - zkrátka celou webovou prezentaci jsme nechali na profíkoj a za nás veliká spokojenost. JEN TAK DÁL."

Jiří Kalenda

Manažer

"Zadala jsem této partě potřebné dokumenty k tisku banneru a také podklady k nové realizaci www stránek a musím za mou osobu i naši společnost říci, že tato parta je maximálně ochotná a hlavně ví oč tu běží.."

Petra Stránská

Obchodní zástupce

"Mám menší autodílnu a tak jsem se rozhodl posunout marketing o kus dál. Proto jsem se rozhodl k zadání této firmě zakázku, aby mi zpracovali web a také vizitky. Ochotný, vstřícný, cenově dostupný a doba kompletního zhotovení byla do týdne - za mě paráda."

Jan Jelínek

Automechanik

"Jako začínající podnikatel jsem potřeboval udělat web a na doporučení mé známé nebudu litovat, web obsahuje přesně to co jsem chtěl, grafické zpracování vynikající a stránky zhotovené do 14 dnů."

Aleš Novák

Podnikatel

"Sehnat dnes kvalitní firmu která Vám navrhne a vytiskne reklamní bannery je opravdu umění. Na internetu jsem našel tuto firmu a vše bylo na výbornou, za mě fungující a ochotný tým."

Ivoš Kubíček

Realitní makléř